EĞİTMENLERİMİZ

HIZLI MENÜ
20150307_083107.JPG
 
 
Sensei Hasan Mert Bozdoğan
5. Dan Siyah Kuşak
Koordinatör Eğitmen

Mesleği Maden Mühendisliği olan, grubumuzun kurucusu ve koordinatörü Sensei Hasan Mert BOZDOĞAN, 2001 yılından bu yana ve halen aktif olarak Aikido, Kempo Karate ve Kenjutsu Savaş Sanatlarında eğitim almakta ve Siyah Kuşak olduğu 2005 yılından bu yana aktif olarak bu Sanatlarda eğitimler, seminerler, çocuk, genç ve yetişkin dersleri vermektedir. Kendisi şu anda Aikido sisteminde 5.Dan Siyah Kuşak, 3.Kademe Antrenör seviyelerinde olup Kıdemli Eğitmen unvanına sahiptir. Çocuklu Dünya ve Çocuklar Keşifte web sitelerinde çocuk gelişimi alanında makale ve blog yazarlığı yapmakta olan Sensei Bozdoğan, aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü Lisans Programı öğrencisidir.

 

Sensei Barış Doğrul
3. Dan Siyah Kuşak
Kıdemli Eğitmen

Mesleği muhasebe sorumlusu olan, grubumuzun kurulmasında ve faaliyetlerine devam etmesinde etkin rol alan, Sensei Barış DOĞRUL; 2006 yılından bu yana ve halen aktif olarak Aikido, Kempo Karate ve Kenjutsu Savaş Sanatlarında eğitim almakta ve Siyah Kuşak olduğu 2010 yılından bu yana aktif olarak bu Sanatlarda eğitimler, seminerler, çocuk, genç ve yetişkin dersleri vermektedir. Kendisi şu anda Aikido sisteminde 3.Dan Siyah Kuşak, 2.Kademe Antrenör seviyelerine sahiptir.

Barış Doğrul
IMG_0827.jpg
Kenji Kumagai Shihan & Hasan Mert Bozdoğan Sensei
 
Senpai Burak Yavuz
1. Dan Siyah Kuşak
Eğitmen

Boğaziçi Üniversitesinde lisan eğitimi almakta olan Burak YAVUZ, 2014 yılından bu yana ve halen aktif olarak Aikido, Kempo Karate ve Kenjutsu Savaş Sanatlarında eğitim almakta ve 2017 yılından bu yana aktif olarak bu Sanatlarda eğitmenlik, eğitmen asistanlığı ve yardımcılığı yapmaktadır. Kendisi şu anda Aikido sisteminde 1.Dan Siyah Kuşak seviyesine sahiptir.

Burak Yavuz
IMG_6877.jpg
O'Sensei Morihei Ueshiba & Kenji Kumagai Shihan 
 
Senpai Özgür Özkurt
1. Dan Siyah Kuşak
Eğitmen Asistanı

Boğaziçi Üniversitesi’nde İnşaat Mühendisliği lisans eğitimini tamamlamış olan Özgür ÖZKURT, mühendislik mesleğinin yanında tiyatro oyunculuğu da yapmaktadır. 2016 yılından bu yana aktif olarak Aikido, Kempo Karate ve Kenjutsu Savaş sanatlarında eğitim almakta olup, 2018 yılından itibaren bu sanatlarda eğitmen asistanlığı görevini üstlenmektedir. Kendisi şu anda Aikido sisteminde 1.Dan Siyah Kuşak seviyesine sahiptir. 

photo 3.jpg
Hasan Mert Bozdoğan Sensei & Barış Doğrul Sensei
Aikikai Hombu Dojo Japonya'da sayın Doshu ile
photo.jpg
photo 2.jpg
Senpai Berfin Coşkunırmak
1. Kyu Kahverengi Kuşak
Eğitmen Asistanı

Haliç Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde lisan eğitimi almakta olan Berfin COŞKUNIRMAK, 2012-2015 yılları arasında aktif olarak Aikido, Kempo Karate ve Kenjutsu Savaş Sanatlarında aldığı eğitime okul hayatı sebebiyle bir süre ara vermiştir. 2017 yılından itibaren yeniden aktif eğitim almaya başladığı bu Savaş Sanatlarında eğitmen asistanlığı yapmaktadır. Kendisi şu anda Aikido sisteminde 1. Kyu Kahverengi Kuşak seviyelerine sahiptir.

Berfin Coşkunırmak
 
Hasan Mert Bozdoğan Sensei & Barış Doğrul Sensei
Aikikai Hombu Dojo Japonya'da