top of page

EĞİTMENLERİMİZ

HIZLI MENÜ
7.jpg
Çapa 1
Çapa 2
photo 3.jpg
Hasan Mert Bozdoğan Sensei & Barış Doğrul Sensei
Aikikai Hombu Dojo Japonya'da sayın Doshu ile
Anchor 5
Çapa 3
Özgür Özkurt Senpai
2. Dan Siyah Kuşak
Eğitmen

Boğaziçi Üniversitesi’nde İnşaat Mühendisliği lisans eğitimini tamamlamış olan Özgür ÖZKURT, mühendislik mesleğinin yanında tiyatro oyunculuğu da yapmaktadır. 2016 yılından bu yana aktif olarak Aikido, Kempo Karate ve Kenjutsu Savaş sanatlarında eğitim almakta olup, 2018 yılından itibaren bu sanatlarda eğitmen asistanlığı ve eğitmenlik görevlerini üstlenmektedir. Kendisi şu anda Aikido sisteminde 2.Dan Siyah Kuşak seviyesine sahiptir. 

Hasan Mert Bozdoğan Sensei
5. Dan Siyah Kuşak
Koordinatör Eğitmen

Mesleği Maden Mühendisliği olan, grubumuzun kurucusu ve koordinatörü Hasan Mert BOZDOĞAN Sensei, 2001 yılından bu yana ve halen aktif olarak Aikido, Kempo Karate ve Kenjutsu Savaş Sanatlarında eğitim almakta ve Siyah Kuşak olduğu 2005 yılından bu yana aktif olarak bu Sanatlarda eğitimler, seminerler, çocuk, genç ve yetişkin dersleri vermektedir. Kendisi şu anda Aikido sisteminde 5.Dan Siyah Kuşak, 3.Kademe Antrenör seviyelerinde olup Kıdemli Eğitmen unvanına sahiptir. Çocuklu Dünya ve Çocuklar Keşifte web sitelerinde çocuk gelişimi alanında makale ve blog yazarlığı yapmakta olan Bozdoğan Sensei, aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü Lisans Programı öğrencisidir.

 

photo.jpg
IMG_0827.jpg
Kenji Kumagai Shihan & Hasan Mert Bozdoğan Sensei
IMG_6877.jpg
O'Sensei Morihei Ueshiba & Kenji Kumagai Shihan 
Barış Doğrul Sensei
3. Dan Siyah Kuşak
Kıdemli Eğitmen

Mesleği muhasebe sorumlusu olan, grubumuzun kurulmasında ve faaliyetlerine devam etmesinde etkin rol alan, Barış DOĞRUL Sensei; 2006 yılından bu yana ve halen aktif olarak Aikido, Kempo Karate ve Kenjutsu Savaş Sanatlarında eğitim almakta ve Siyah Kuşak olduğu 2010 yılından bu yana aktif olarak bu Sanatlarda eğitimler, seminerler, çocuk, genç ve yetişkin dersleri vermektedir. Kendisi şu anda Aikido sisteminde 3.Dan Siyah Kuşak, 2.Kademe Antrenör seviyelerine sahiptir.

IMG_1144.jpg
Dursun Uysal Sensei
3. Dan Siyah Kuşak
Kıdemli Eğitmen

Mesleği mali müşavirlik olan, grubumuzun kurulmasında ve faaliyetlerine devam etmesinde etkin rol alan, Dursun UYSAL Sensei; 2006 yılından bu yana ve halen aktif olarak Aikido, Kempo Karate ve Kenjutsu Savaş Sanatlarında eğitim almakta ve Siyah Kuşak olduğu 2013 yılından bu yana aktif olarak bu Sanatlarda eğitimler, seminerler, çocuk, genç ve yetişkin dersleri vermektedir. Kendisi şu anda Aikido sisteminde 3.Dan Siyah Kuşak, 2.Kademe Antrenör seviyelerine sahiptir.

IMG_2768.JPG
Çapa 4
photo 2.jpg
Hasan Mert Bozdoğan Sensei & Barış Doğrul Sensei
AIKIKAI HOMBU DOJO Japonya'da 
Emel Adsız Senpai
1. Kyu Kahverengi Kuşak
Eğitmen Asistanı

İzmir Müjdat Gezen Sanat Merkezinde okuduktan sonra, 2017 yılında "Stüdyo Oyuncuları" okulu için geldiği İstanbul'da eğitimini tamamlarken bir yandan da 2018 yılı itibariyle; Aikido, Kempo Karate ve Kenjutsu sanatlarında eğitim almakta olup, 2020 yılından itibaren bu sanatlarda eğitmen asistanlığı görevini üstlenmektedir. Kendisi şu anda Aikido sisteminde 1. Kyu Kahverengi Kuşak seviyesine sahiptir.

emelsan.jpg
1.jpg
3.jpg
2.jpg
bottom of page